Centrum Fotografii Cyfrowej

Sandomierz

Centrum Fotografii Cyfrowej

Dromadery

Centrum Fotografii Cyfrowej

Przeclaw

Centrum Fotografii Cyfrowej

Set Dolor3

Centrum Fotografii Cyfrowej

Set Dolor4

Centrum Fotografii Cyfrowej

Set Dolor5

Centrum Fotografii Cyfrowej

Set Dolor6

O nas
PDF Drukuj Email

Centrum Fotografii Cyfrowej "Granmark" powstało na bazie 22 letniej praktyki fotograficznej.

Dla naszego zespołu fotografowanie to nie tylko zawód.
To również pasja i sposób na życie.

CFC Granmark to jedyne autoryzowane fotolaboratorium sieci Kodak Express w  powiecie mieleckim. W naszej firmie  zainstalowany został w 2012 roku minilab cyfrowy NORITSU 3701 HD. Jest to obecnie najlepszy minilab pracujący w Mielcu i jedna z trzech takich maszyn zainstalowanych na Podkarpaciu. Do procesów technologicznych w naszym fotolaboratorium stosujemy wyłącznie materiały firmy Kodak.  


Dewizą sieci Kodak Express w której pracujemy jest najwyższa, kontrolowana jakość usług. Ciągły nadzór nad procesami technologicznymi, najnowocześniejszy i jedyny w okolicy sprzęt tej klasy oraz ambitna i wykwalifikowana załoga zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość i powtarzalność oferowanych usług fotograficznych. Profesjonalnie przygotowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wywołując Państwa zdjęcia przeglądają każde z osobna, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt. Dzięki stosowanym nowoczesnym technologiom firmy Kodak i sprzęcie światowego lidera w produkcji minilabów jakim jest japoński koncern Noritsu, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie realizować Państwa zamówienia.
Standardowy czas oczekiwania na gotowe fotoodbitki w naszym laboratorium to 45 minut, zarówno z materiałów analogowych jak negatywy, diapozytywy kolorowe i czarno - białe jak i z dowolnych nośników cyfrowych.
W tak krótkim czasie, jesteśmy w stanie wykonać odbitki błyszczące, matowe a nawet  na papierach specjalnych np. o podłożu metalicznym lub jedwabistym. Printerprocessor Noritsu 3701 HD, który obecnie nie ma odpowiedników w swojej klasie, stosowane najwyższej jakości materiały Kodak, oraz kwalifikacje załogi gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość usług niedostępną dotychczas na rynku lokalnym.
Dla wygody naszych Klientów w naszej firmie zainstalowaliśmy nowoczesne, samoobsługowe terminale cyfrowe Kodak Picture Maker G3 i G4, które w prosty sposób ułatwią Państwu przeniesienie na papier zdjęć z aparatów cyfrowych, wraz z ich cyfrową edycją i poprawą jakości oraz nagranie zdjęć na płyty Kodak Picture CD, które zawierają użyteczną przeglądarkę, umożliwiającą wygodne przeglądanie w odtwarzaczu DVD lub komputerze. ZAPRASZAMY DO CENTRUM FOTOGRAFII CYFROWEJ "GRANMARK",